gdzie się wybrać?
licytuj gadżety!
tyle już uzbieraliśmy
ważne informacje
inne strony WOŚPowe
zobacz fotki
Strony prowadzi
Portal Regionalny


Portal trojmiasto.pl
kontakt

strona główna

Przejdź do tegorocznego finału WOŚP

 
Strona główna serwisu


                     » Regulamin sztabów               » Sztaby WOŚP w Trójmieście

Bieżące informacje WOŚP

SAF UG bierze udzial w telewizyjnym XIV Wielkim Finale WOSP. Zapraszamy do aukcji telewizyjnych oraz do aukcji internetowych naszej tworczosci! Na aukcji internetowej znajduja sie te same zdjecia jak w Telewizji Gdansk.

Elka school: Nasz osrodek w Gdyni przy ul. Świętojanskiej 41 rownież wspiera akcje 14 finalu. W dniu finalu w osrodku kazdy wolontariusz bedzie mogl wejsc ogrzac sie i napic goracej herbaty, kawy oraz odpoczac oraz nasz osrodek wspiera akcje WOSP od strony logistycznej. Rozwozimy wolontariuszy oraz materialu na terenie calego trojmiasta. Instruktorzy z naszego osrodka beda prowadzili szkolenia dla dzieci z zakresu bezpiecznego poruszania sie po drogach.

Tradycyjnie już ZKM w Gdańsku Sp. z o.o. udostępnia nieodpłatnie WOŚP autobusy. Trasa również nie ulega zmianie, od przystanku przy budynku LOT-u do gmachu TVP. Zobacz rozkład

8 stycznia w godz. 18.30 - 19.30, w gmachu TVP przy ul. Czyżewskiego zostanie zlicytowana wycieczka zabytkowym Bergmanem. "Orkiestrowicz", który przekaże na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy najwyższą kwotę, będzie mógł wypożyczyć na trzy godziny tramwaj z 1927 roku. Dodatkowa atrakcja to współtworzenie trasy przejazdu. Wycieczka musi być zrealizowana do 15 czerwca 2006 roku. Licytujący może zaprosić na przejażdżkę rodzinę, przyjaciół lub współpracowników (do 30 osób). Pomysłów na wykorzystanie tej wyjątkowej okazji jest naprawdę wiele, fantastyczny prezent ślubny lub romantyczna wyprawa po Gdańsku we dwoje, a może wycieczka dla przyjaciół z zagranicy. Zapraszamy do licytacji.

PTH "Kąpielisko Morskie Sopot" - Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sopocie wraz z Komendą Miejską Policji, bardzo prosi, aby wszyscy kwestujący w Sopocie wolontariusze (także z innych Sztabów) ze względów bezpieczeństwa - od godz. 15:00 przeszli na ulicę Bohaterów Monte Cassino oraz Molo.